Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, hem Süper Lig hem de Avrupa kupasında mücadele edeceği yeni sezon hazırlıklarını başantrenör Ahmet Kandemir yönetiminde sürdürüyor. Takım, yoğun bir tempoda yapılan hazırlık maçları ve antrenmanlarla form grafiğini artırırken, Başkan Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri de antrenmanı ziyaret etti. Manisa BBSK, Ege Cup’ta 14 Eylül’de Petkimspor ile karşılaşacak.