Realme’den yeni 50W kablosuz AirVOOC şarj cihazı uygun fiyatıyla satışa çıktı

Realme, Çin’de gerçekleştirdiği lansman etkinliğinde yeni amiral gemisi telefonu Realme GT 5 Pro‘yu tanıttı. Etkinlikte ayrıca yeni akıllı telefonla uyumlu olacak 50W Wireless AirVOOC şarj cihazı da duyuruldu. Bu şarj aksesuarının özellikleri ve fiyatına bir göz atalım.

Realme 50W Wireless AirVOOC şarj cihazı, beyaz renkli, şık bir tasarıma sahip ve ön yüzünde AirVOOC markasını taşıyor. İç tasarımında, telefonun dinlendiği arka kısımda iki manyetik bobin ve arka tarafta küçük bir kapak altında yer alan bir devre kartı bulunuyor.

Realme’den yeni 50W kablosuz AirVOOC şarj cihazı uygun fiyatıyla satışa çıktı

Şarj standı, şarj esnasında telefonun sıcaklığını kontrol altında tutmak için hava soğutmalı bir tasarıma sahip. Ayrıca, şarj cihazı, aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj ve diğer olası sorunlara karşı koruma mekanizmaları sunuyor. Özellikle, Yabancı Nesne Tespiti (FOD) özelliği, metal nesneleri akıllıca tespit ediyor ve şarj sürecinde güvenliği artırmak için otomatik olarak gücü kesiyor.

Uyumluluk açısından, Realme 50W Wireless AirVOOC şarj cihazının, AirVOOC teknolojisini destekleyen bir Realme telefonun yanı sıra, 65W PD/80W SUPERVOOC protokolünü veya daha yükseğini destekleyen bir adaptör ve veri kablosu gerektirdiğini belirtiyor.

Ayrıca, şarj cihazı, Qi EPP sertifikalı mobil telefonlar ve akıllı cihazlar için 15W’a kadar şarj imkanı sunarken, Qi BPP sertifikalı cihazlar için de 5W’a kadar şarj sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x